ترمز اضطراری و دوربین °360 رنو کلیو

  • تاریخ: دوشنبه 23 اردیبهشت 1398 - 11:51
  • نویسنده: admin
  • صفحه: وب بلاگ
  • بازدید: 692
رنو کلیو یک خودرو هاچ بک و کوچکتر از رنو کپچر با فرم و طراحی کوپه است
ترمز اضطراری و دوربین °360 رنو کلیو

که با مصرف بنزین شهری هر 100 کلیومتر حدود 6 لیتر و جاده ای حدود 4 لیتر یکی از ارزانترین و کم مصرف ترین ها در مدل های رنو است البته این خودرو با پیشرانه های مختلف عرضه می شود.

ترمز اضطراری در رنو CLIO 2019  

ترمز اضطراری فعال با قابلیت شناسایی عابران پیاده و یا دوچرخه سواران یکی از ویژگی های جدید رنو clio  است که ایمنی این خودروها را به حداکثر می رساند .این سیستم در موقعیت های خطرناک ( روز و شب ) که راننده قادر به واکنش به موقع نمی باشد ، هشدار میدهد و بلافاصله ترمز را فعال می کند و مانع برخورد خودرو با عابران پیاده و یا دوچرخه سواران می گردد.

دوربین °360 در رنو CLIO

تمامی رنو Clio های جدید ( 2019 ) مجهز به دوربین 360 درجه می باشند. در واقع Clio ها جدیداولین خودروهای رنو هستند که با یک دوربین 360 درجه همراهند .این دوربین با فراهم کردن نمایی از بالا و اطراف خودرو، به راننده کمک می کند تا در هنگام پارک ،حتی در محدودترین فضاها، تمام موانعی که در اطراف خودرو قرار دارند را به خوبی ببیند.این دوربین نه تنها برای پارک خودرو ،بلکه برای رانندگی در،گذرگاههای باریک بسیار مناسب بوده و در حین رانندگی وتغییر مسیر، فاصله ی خودروی شما را با خودروهایی که در سمت چپ و راست ماشین قرار دارندبه خوبی نشان میدهد.

ارسال نظر