افتتاح مرکز تست درایو رنو و تویوتا در تهران

  • منبع: عصر ایران
  • تاریخ: شنبه 29 اردیبهشت 1397 - 17:45
  • نویسنده: admin
  • صفحه: اخبار
  • بازدید: 569
مرکز تخصصی تست درایو خودروهای تویوتا و رنو با حضور خبرنگاران و مسئولان شرکت های ایرتویا، نگین خودرو و هلدینگ ناصح به صورت رسمی افتتاح شد.
افتتاح مرکز تست درایو رنو و تویوتا در تهران

این مرکز در فضایی به وسعت 4300 متر مربع بنا شده است که 3650 متر مربع آن مختص تست و 650 متر مربع آن ویژه آموزش پرسنل احداث  شده است.

با افتتاح این مرکز مدرن امکان تست و تجربه رانندگی با محصولات تویوتا و رنو به صورت رایگان ایجاد شده که در آینده  نزدیک نیز امکان تست خودروهای جیلی نیز امکان پذیر خواهد بود. همچنین مرکز تست درایو اختصاصی تویوتا و رنو در روز افتتاح شاهد حضور معاون کنترل کیفیت رنو  نیز بود فرانسه بود.

این پیست  که با نظارت نمایندگان بین المللی این شرکت ها ساخته شده بخش های مختلف آموزشی را نیز در خود جای داده تا این فضا برای آموزش و بهبود مستمر مجموعه فروش و خدمات پس از فروش این شرکت ها مورد استفاده قرار گیرد.

هدف از ساخت این مرکز تخصصی تست درایو که همگام با استاندارد های جهانی به ارائه خدمات می پردازد، لمس کیفیت خدمات ارائه شده در کشورهای پیشرفته برای خریداران ایرانی عنوان شده است، که می تواند شرایط آزمایش خودرو را در محیط امن و حرفه ای پیش از خرید برای خریداران خودرو فراهم سازد.

به گفته مسئولان این شرکت هاثبت نام  برای حضور در این تست ها کاملا رایگان بوده و لذا متقاضیان می‌توانند با ثبت نام در سایت ایرتویا و نگین خودرو در این پیست حضور یافته و خودروهای تویوتا و رنو را از نزدیک مورد بررسی و تست قرار دهند. زمان تست درایو برای هر فرد ثبت نام شده نیز نیم ساعت خواهد بود.

بر اساس این گزارش  تست  شهری خودروهای رنو از سال گذشته در ۱۳ شهر ایران در حال انجام است که با راه اندازی این مرکز  امکان تست خودروها در پیست اختصاصی نیز فراهم شده است.

ارسال نظر