اطلاعیه شرکت نگین خودرو

  • منبع: ماشین سه
  • تاریخ: چهارشنبه 10 مرداد 1397 - 15:36
  • نویسنده: admin
  • صفحه: اخبار
  • بازدید: 496
با انتشار لیست ثبت سفارش های غیرمجاز خودرو، شبهاتی که درخصوص بسیاری از شرکتهای واردکننده متهم در پرونده مذکور وجود داشت، شفاف سازی شد.
اطلاعیه شرکت نگین خودرو

ا

گرچه در لیست مذکور ابهاماتی نیز دارد، چرا که تنها یک لیست خام از اطلاعات طبقه بندی نشده است و این ذهنیت را در مخاطب ایجاد می کند که برخی نمایندگان رسمی مرتکب این تخلفات شده‌اند.

شرکت نگین خودرو نماینده رسمی رنو فرانسه در ایران، بعنوان بزرگترین واردکننده خودرو در کشور، ضمن حمایت از این اقدام اعلام می دارد که همواره با پیروی از قوانین و مقررات جاری کشور و رعایت درستکاری و صداقت در برابر دولت و ملت ایران عمل کرده و نیک نامی و اعتبار امروز حاصل سالها فعالیت و تلاش خالصانه بر مبنای اصول حرفه ای کسب و کار است.

حفظ اعتماد مشتریان و پایبندی به موازین قانونی کشور از مهمترین ارزشهای بنیادی شرکت نگین خودرو است که هیچ گاه و تحت هیچ شرایطی حاضر به خدشه دار شدن وجهه ملی و بین المللی خود نخواهد بود.

در خصوص تعداد انگشت شمار خودروهای رنو که در لیست مذکور موجود است، این شرکت اعلام میدارد که ثبت سفارش آنها تماماً توسط شرکت های غیر رسمی و افراد حقیقی بوده که مطلقاً هیچ گونه ارتباط یا تعاملی با شرکت نگین خودرو نماینده رسمی برند رنو در ایران ندارند.

ارسال نظر