Loading...

قوانین و مقررات

خرید کالا از فروشگاه اینترنتی رنو یدکی بر مبنای قوانین و آئین نامه های موجود در مورد تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می پذیرد .

مشتریان عزیز باید هنگام سفارش كالاي مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحيح و به طور كامل پر نمايند.

 بديهي است درصورت ورود اطلاعات ناقص يا نادرست، سفارش كاربر قابل پيگيري و تحويل نخواهد بود.

مالکیت معنوی محتويات فروشگاه اینترنتی رنو یدکی شامل قانون حق تکثير شده و متعلق به این فروشگاه مي باشد.

مشتریان و کاربران سایت رنو یدکی که مایل هستند آخرین قوانین و تغییرات را اعم از ، نحوه خرید لوازم یدکی ، تغییرات قیمت ها، خدمات ارسال ، شرایط گارانتی (وجود و عدم وجود)، شرایط مرجوع کردن یا تعویض و … که به روز رسانی می شوند را مستقیما و بدون واسطه می بایست در همین سایت یا از طریق تلفن های مندرج در سایت و یا پیام رسان واتس آپ پیگیری نمایند.

از طریق برقراری ارتباط تلفنی با خطوط ذیل :

02136900615

02136900618

09126284951

ثبت سفارش و پردازش محصول

روزکاری به معنی روز شنبه از ساعت 10 صبح تا 18 و پنج شنبه هر هفته ساعت 14 به استثناء تعطیلات عمومی در ایران می باشد و کلیه سفارش های ثبت شده در ایام تعطیلات ، اولین روز پس ازاتمام تعطیلات پردازش می شوند.

 مشتریان عزیز می توانند در ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت در روز سفارش گذاری کنند.
رنو یدکی همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش‌‏های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را انجام می‌دهد.
در صورت عدم پردازش نهایی و یا ایجاد مشکل در پردازش نهایی سبد خرید اعم از اتمام موجودی کالا یا انصراف مشتری ، مبلغ فاکتور سفارش پرداخت شده طی ۲۴ الی ۴۸ ساعت کاری به حساب بانکی معرفی شده توسط مشتری واریز خواهد شد.
رنو یدکی این حق را دارد که بدون اطلاع قبلی اقدام به توقف سفارش‌ ‏گیری در سایت نماید و تمامی سفارش‌‏های ثبت شده که قبل از زمان توقف سفارش‌‏گیری انجام شده است، پردازش و ارسال خواهند شد .

 رنو یدکی این حق را برای خود محفوظ می دارد که تمام یا بخشی از محصولات خود را از سیستم فروش و ثبت سفارش به هر دلیلی اعم از اتمام موجودی کالا و غیره بدون اطلاع قبلی خارج نماید.
رنو یدکی در مواقعی که قیمت قطعات و لوازم یدکی خودرو را که در سایت عرضه شده اند، اشتباه و یا غیر واقعی درج کرده باشد ، این حق را دارد تا سفارش یا خرید انجام شده را لغو کرده و وجوه پرداختی توسط مشتری یا کاربر را در طی ۲۴ الی ۴۸ ساعت به حساب بانکی معرفی شده توسط وی عودت دهد.

 در این شرایط تمامی مشتریان و کاربرانی که از سایت رنو یدکی خرید انجام می دهند از این مهم اطلاع داشته و این شرایط را می پذیرند و ادعایی نخواهند داشت.
مشتریان یا کاربران باید اطلاعات صحیح خود را در فرم های مربوطه وارد نمایند ، در غیر اینصورت سفارش ثبت شده قابل پردازش و تحویل نخواهد بود. سفارش ثبت شده به آدرس وارد شده در مشخصات کاربر ارسال می شود. مشتریان می توانند در صورت تغییر آدرس قبل از ارسال سفارش با تماس تلفنی آدرس جدید را اعلام نمایند. در غیر اینصورت تاخیر و یا عدم دریافت سفارش به عهده مشتری می باشد.
نحوه ارسال و حمل و نقل
رنو یدکی مفتخر است با مطمئن ترین و سریع ترین سرویس های ارسالی لوازم جانبی و لوازم یدکی را در سرتاسر ایران اسلامی عزیز به کاربران خود تحویل دهد.
ارسال سفارشات در تهران توسط پیک موتوری و خودرو می باشد
هزینه ارسال قطعات بدنه اتومبیل و قطعات با سایز بزرگ که می بایست با وانت یا سواری ارسال گردند بر عهده خریدار میباشد
سفارشات برای مشتریان تهران پس از ثبت و صدور فاکتور و بسته بندی بین 12 الی 72 ساعت به آدرس درج شده هنگام ثبت سفارش توسط پیک موتوری ارسال می شود.
سفارشاتی که در روزهای تعطیل ثبت می گردند در اولین روز کاری ارسال می گردد.

مشخصات فنی و محتوا
رنو یدکی تمام دقت و تلاش خود را جهت ارائه مطالب و اطلاعات درست از منابع داخلی و خارجی و شرکت های سازنده قطعات می نماید.

با این وجود در صورت وجود خطا در محتوا و مشخصات فنی نوشته شده در سایت و مقایرت آن با محصول دریافتی تنها راه استرداد محصول می باشد.
پس از بررسی خطای اعلام شده خریدار توسط کارشناسان رنو یدکی و تایید صحت خطا با هماهنگی خریدار قطعه تعویض یا مبلغ پرداختی عودت داده می شود.

کلیه اطلاعات مربوط به رنو یدکی از طریق سایت به آدرس

www.renaultyadaki.com

و همچنین صفحات اجتماعی

www.telegram.me/renaultyadaki

www.instagram.com/renaultyadaki

 در دسترس قرار خواهد گرفت.

نظرات